Novinky
VC Setkání v Děčíně
VC Setkání v Děčíně | |||||||||||
Disciplína č. | 2 | ||||||||||
Disciplína | Vzduchová pistole 60 ran | Program | |||||||||
Kategorie | Ženy | ||||||||||
Datum | 2.10.2019 | ||||||||||
Pořadí | Start.č. | Jméno | RN | Č. průkazu | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Celkem |
1 | 8 | BOHÁČKOVÁ Martina | 1972 | 25208 | 86 | 93 | 94 | 90 | 93 | 90 | 546 |
0019 - SSK Boletice nad Labem | 7xCT | ||||||||||
2 | 6 | NOSOVÁ Martina | 1981 | 18641 | 81 | 88 | 89 | 93 | 92 | 91 | 534 |
0523 - SSK Duchcov | 3xCT | ||||||||||
3 | 39 | KOŘÍNKOVÁ Anna | 1996 | 40408 | 83 | 91 | 86 | 86 | 91 | 93 | 530 |
0405 - SSK Chomutov | 5xCT | ||||||||||
4 | 11 | DRAGOUNOVÁ Jana | 1980 | 40185 | 86 | 88 | 87 | 88 | 90 | 85 | 524 |
0523 - SSK Duchcov | 4xCT | ||||||||||
5 | 10 | MALIARIKOVÁ Soňa | 1974 | 42060 | 83 | 87 | 84 | 85 | 80 | 85 | 504 |
0019 - SSK Boletice nad Labem | 4xCT | ||||||||||
Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav | SCOPI software | ||||||||||
—————
VC Setkání v Děčíně
VC Setkání v Děčíně | |||||||||||
Disciplína č. | 1 | ||||||||||
Disciplína | Vzduchová pistole 60 ran | Program | |||||||||
Kategorie | Muži | ||||||||||
Datum | 2.10.2019 | ||||||||||
Pořadí | Start.č. | Jméno | RN | Č. průkazu | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Celkem |
1 | 17 | POLÁCH Jan | 1988 | 38840 | 96 | 94 | 95 | 93 | 94 | 95 | 567 |
0543 - SSK Louny - město | 12xCT | ||||||||||
2 | 16 | BOHÁČEK Jiří | 1974 | 1140 | 94 | 94 | 89 | 94 | 95 | 95 | 561 |
0019 - SSK Boletice nad Labem | 16xCT | ||||||||||
3 | 35 | BLÁHA Tomáš | 1980 | 12725 | 91 | 92 | 92 | 91 | 90 | 96 | 552 |
0038 - SSK Ústí nad Labem | 14xCT | ||||||||||
3 | 22 | FIDRANSKÝ Richard | 1981 | 42216 | 94 | 89 | 92 | 92 | 92 | 93 | 552 |
0437 - SSK SPORCK Stará Lysá | 8xCT | ||||||||||
5 | 2 | NOS Pavel | 1976 | 32462 | 87 | 91 | 95 | 91 | 93 | 94 | 551 |
0523 - SSK Duchcov | 9xCT | ||||||||||
6 | 13 | NĚMEČEK Václav | 1969 | 75695 | 88 | 90 | 89 | 97 | 92 | 93 | 549 |
0523 - SSK Duchcov | 9xCT | ||||||||||
7 | 7 | HUBÁČEK Pavel | 1957 | 32651 | 89 | 95 | 91 | 91 | 91 | 91 | 548 |
0715 - SSK Technických služeb Bílina | 8xCT | ||||||||||
7 | 36 | VOŘÍŠEK Jan | 1991 | 34283 | 87 | 92 | 94 | 95 | 92 | 88 | 548 |
0405 - SSK Chomutov | 9xCT | ||||||||||
9 | 12 | FIDLER Tomáš | 1988 | 34943 | 91 | 92 | 91 | 89 | 94 | 90 | 547 |
0019 - SSK Boletice nad Labem | 4xCT | ||||||||||
9 | 41 | RUFFER Jaroslav | 1984 | 28336 | 88 | 89 | 95 | 93 | 92 | 90 | 547 |
0019 - SSK Boletice nad Labem | 3xCT | ||||||||||
11 | 26 | KUČERA Ladislav | 1953 | 19431 | 91 | 95 | 90 | 94 | 88 | 84 | 542 |
0038 - SSK Ústí nad Labem | 5xCT | ||||||||||
12 | 9 | NĚMEČEK Václav | 2001 | 41124 | 89 | 92 | 87 | 89 | 84 | 83 | 524 |
0523 - SSK Duchcov | 5xCT | ||||||||||
13 | 34 | KOČÍ Vratislav | 1957 | 5826 | 92 | 90 | 86 | 83 | 86 | 85 | 522 |
0772 - SSK Liberec KPK | 4xCT | ||||||||||
14 | 4 | ZÁBRANSKÝ Milan | 1975 | 23672 | 89 | 84 | 91 | 91 | 81 | 84 | 520 |
0715 - SSK Technických služeb Bílina | 6xCT | ||||||||||
15 | 44 | DOBIÁŠ Vladimír | 1984 | 29542 | 87 | 84 | 82 | 85 | 92 | 89 | 519 |
0019 - SSK Boletice nad Labem | 3xCT | ||||||||||
16 | 43 | KRYŠTOF Jan | 1953 | 38697 | 86 | 87 | 88 | 85 | 90 | 82 | 518 |
0812 - SSK ASTRA Bruntál | 4xCT | ||||||||||
17 | 14 | BERNÁTH Milan | 1935 | 1794 | 84 | 88 | 86 | 88 | 87 | 83 | 516 |
0038 - SSK Ústí nad Labem | 5xCT | ||||||||||
17 | 28 | ČEPELÍK Tomáš | 1980 | 40689 | 83 | 84 | 95 | 86 | 85 | 83 | 516 |
0038 - SSK Ústí nad Labem | 6xCT | ||||||||||
19 | 19 | KRČMÁŘ Aleš | 1973 | 1516 | 80 | 87 | 84 | 86 | 84 | 85 | 506 |
0772 - SSK Liberec KPK | 3xCT | ||||||||||
20 | 3 | KRCHO Karel | 1958 | 882 | 66 | 56 | 70 | 73 | 70 | 82 | 417 |
0003 - SSK 3. uliční Česká Lípa | 1xCT | ||||||||||
Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav | SCOPI software |
—————
VC Setkání v Děčíně
Disciplína |
Vzduchová pistole 40 ran |
|
|
|
|
|
|||
Kategorie |
Dorost |
|
|
|
|
|
|
|
|
Datum |
|
2.10.2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pořadí |
Start.č. |
Jméno |
RN |
Č. průkazu |
1. |
2. |
3. |
4. |
Celkem |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
15 |
NOVOTNÝ Jakub |
2002 |
42061 |
91 |
87 |
94 |
90 |
362 |
|
|
|
0019 - SSK Boletice nad Labem |
|
|
|
|
|
9xCT |
2 |
21 |
BLÁHOVÁ Adéla |
2003 |
40688 |
92 |
91 |
87 |
91 |
361 |
|
|
|
0038 - SSK Ústí nad Labem |
|
|
|
|
|
5xCT |
3 |
20 |
KOPŘIVA Petr |
2002 |
41483 |
86 |
93 |
94 |
87 |
360 |
|
|
|
0543 - SSK Louny - město |
|
|
|
|
|
5xCT |
4 |
30 |
MATĚJKA Tomáš |
2004 |
41708 |
92 |
88 |
90 |
85 |
355 |
|
|
|
0038 - SSK Ústí nad Labem |
|
|
|
|
|
4xCT |
5 |
37 |
PRONTEKEROVÁ Anežka |
2004 |
42652 |
89 |
88 |
87 |
90 |
354 |
|
|
|
0405 - SSK Chomutov |
|
|
|
|
|
4xCT |
6 |
38 |
PETRŮ Matěj |
2004 |
41041 |
92 |
90 |
87 |
83 |
352 |
|
|
|
0405 - SSK Chomutov |
|
|
|
|
|
4xCT |
7 |
42 |
PAPCUN Miroslav |
2003 |
41509 |
90 |
82 |
88 |
86 |
346 |
|
|
|
0543 - SSK Louny - město |
|
|
|
|
|
2xCT |
8 |
18 |
KRČMÁŘ Matouš |
2003 |
42167 |
86 |
87 |
85 |
86 |
344 |
|
|
|
0038 - SSK Ústí nad Labem |
|
|
|
|
|
1xCT |
9 |
23 |
PAPCUNOVÁ Anna |
2007 |
42976 |
91 |
87 |
76 |
88 |
342 |
|
|
|
0543 - SSK Louny - město |
|
|
|
|
|
5xCT |
10 |
33 |
ULIP Martin |
2003 |
42164 |
87 |
90 |
83 |
80 |
340 |
|
|
|
0019 - SSK Boletice nad Labem |
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
WOHLGEMUTHOVÁ Jana |
2003 |
42451 |
90 |
81 |
80 |
86 |
337 |
|
|
|
0405 - SSK Chomutov |
|
|
|
|
|
3xCT |
12 |
29 |
KADLEC Martin |
2002 |
89521 |
85 |
85 |
85 |
77 |
332 |
|
|
|
0019 - SSK Boletice nad Labem |
|
|
|
|
|
3xCT |
13 |
24 |
ŠORF Ondřej |
2003 |
43427 |
77 |
79 |
82 |
84 |
322 |
|
|
|
0038 - SSK Ústí nad Labem |
|
|
|
|
|
2xCT |
14 |
27 |
ZVOLÁNEK Jakub |
2004 |
42807 |
79 |
81 |
61 |
76 |
297 |
|
|
|
0543 - SSK Louny - město |
|
|
|
|
|
|
15 |
32 |
REKAS Ondřej |
2004 |
68459 |
74 |
72 |
68 |
72 |
286 |
|
|
|
0038 - SSK Ústí nad Labem |
|
|
|
|
|
1xCT |
15 |
1 |
ČERVENKOVÁ Ellen |
2005 |
84562 |
71 |
74 |
70 |
71 |
286 |
|
|
|
0523 - SSK Duchcov |
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
HLAVÁČKOVÁ Klára |
2007 |
86325 |
59 |
71 |
64 |
60 |
254 |
|
|
|
0523 - SSK Duchcov |
|
|
|
|
|
1xCT |
Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav |
|
|
|
SCOPI software |
—————
Průběžné pořadí po dvou kolech Chomutovské extraligy
Vzpi 40,60, Vzpu 40,60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie A1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí |
jméno + příjmení |
č. střel. pr./klub |
rok nar. |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
|
|
1 |
Ing. Jan Voříšek |
41042/0405 Chomutov |
1991 |
549 |
556 |
|
|
|
|
|
1105 |
|
2 |
Pavel Nos |
32462/0523 Duchcov |
1976 |
541 |
558 |
|
|
|
|
|
1099 |
|
3 |
Rudolf Keller |
37828/0294 Meziboří |
1972 |
548 |
542 |
|
|
|
|
|
1090 |
|
4 |
Pavel Šlechta |
36948/0543 Louny |
1965 |
530 |
547 |
|
|
|
|
|
1077 |
|
5 |
Milan Zábranský |
23072/0715 Bílina |
1975 |
545 |
526 |
|
|
|
|
|
1071 |
|
6 |
Petr Kožíšek |
38055/0543 Louny |
1964 |
536 |
535 |
|
|
|
|
|
1071 |
|
7 |
Ladislav Kučera |
19431/0038 Ústí |
1953 |
538 |
514 |
|
|
|
|
|
1052 |
|
8 |
David Ambrož |
40186/0523 Duchcov |
1976 |
526 |
519 |
|
|
|
|
|
1045 |
|
9 |
Jakub Rottenberg |
39538/0405 Chomutov |
1999 |
547 |
0 |
|
|
|
|
|
547 |
|
10 |
Pavel Šlechta |
36948/0543 Louny |
1965 |
0 |
547 |
|
|
|
|
|
547 |
|
11 |
Ivan Křikava |
41071/0069 Praha |
1962 |
0 |
537 |
|
|
|
|
|
537 |
|
12 |
Plamen Petkov |
32516/0069 Praha |
1957 |
0 |
530 |
|
|
|
|
|
530 |
|
13 |
Jiří Filipovský |
29592/0715 Bílina |
1970 |
526 |
0 |
|
|
|
|
|
526 |
|
14 |
Václav Němeček |
41122/0523 Duchcov |
1969 |
0 |
526 |
|
|
|
|
|
526 |
|
15 |
Milan Beneš |
39326/0543 Louny |
1966 |
0 |
514 |
|
|
|
|
|
514 |
|
16 |
Pavel Luhan |
32675/0525 Cheb |
1969 |
512 |
0 |
|
|
|
|
|
512 |
|
17 |
Jaroslav Petrů |
42450/0405 Chomutov |
1977 |
0 |
476 |
|
|
|
|
|
476 |
|
18 |
Tomáš Popek |
43175/0251 Slaný |
1972 |
0 |
405 |
|
|
|
|
|
405 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie B1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí |
jméno + příjmení |
č. střel. pr./klub |
rok nar. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Němeček Václav |
41124/0523 Duchcov |
2001 |
482 |
497 |
|
|
|
|
|
979 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie C1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí |
jméno + příjmení |
č. střel. pr./klub |
rok nar. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Kořínková |
40408/0405 Chomutov |
1996 |
523 |
543 |
|
|
|
|
|
1066 |
|
2 |
Jana Dragounová |
40185/0523 Duchcov |
1980 |
513 |
515 |
|
|
|
|
|
1028 |
|
3 |
Martina Nosová |
18641/0523 Duchcov |
1981 |
531 |
214 |
|
|
|
|
|
745 |
|
4 |
Renata Červenková |
40692/0069 Praha |
1974 |
0 |
566 |
|
|
|
|
|
566 |
|
5 |
Petra Kosová |
39791/0251 Slaný |
1981 |
0 |
541 |
|
|
|
|
|
541 |
|
6 |
Miloslava Marešová |
40195/0251 Slaný |
1966 |
0 |
505 |
|
|
|
|
|
505 |
|
7 |
Blanka Slezáková |
32672/0294 Meziboří |
1989 |
504 |
0 |
|
|
|
|
|
504 |
|
8 |
Renata Vrtišková |
17780ú0069 Praha |
1964 |
0 |
491 |
|
|
|
|
|
491 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kategorie D1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pořadí |
jméno + příjmení |
č. střel. pr./klub |
rok nar. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pavel Hubáček |
3651/0715 Bílina |
1957 |
361 |
352 |
|
|
|
|
|
713 |
|
2 |
Milan Bernáth |
01794/0038 Ústí |
1935 |
329 |
352 |
|
|
|
|
|
681 |
|
3 |
Zdeněk Hlaváček |
17785/0523 Duchcov |
1954 |
336 |
343 |
|
|
|
|
|
679 |
|
4 |
Jiří Chvojka |
06943/0523 Duchcov |
1940 |
262 |
289 |
|
|
|
|
|
551 |
|
5 |
Hana Krystyníková |
04061/0294 Meziboří |
1958 |
365 |
0 |
|
|
|
|
|
365 |
|
6 |
Jiří Čuba |
Combat Kladno |
1955 |
0 |
359 |
|
|
|
|
|
359 |
|
7 |
Karel Hubáček |
5090/0251 Slaný |
1952 |
0 |
358 |
|
|
|
|
|
358 |
|
8 |
Josef Škvaro |
10147/0251 Slaný |
1946 |
0 |
329 |
|
|
|
|
|
329 |
|
9 |
Miroslav Krystyník |
04052/0294 Meziboří |
1952 |
317 |
0 |
|
|
|
|
|
317 |
|
10 |
Vladimír Získal |
7139/0525 Cheb |
1944 |
314 |
0 |
|
|
|
|
|
314 |
|
11 |
Mgr. Petr Kos |
22269/0251 Slaný |
1953 |
0 |
314 |
|
|
|
|
|
314 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
—————
1.kolo Chomutovské Extraligy
Vzpi 40,60, Vzpu 40,60 | |||||||||||
kategorie A1 | |||||||||||
pořadí | jméno + příjmení | č. střel. pr./klub | rok nar. | I | |||||||
1 | Ing. Jan Voříšek | 41042/0405 Chomutov | 1991 | 549 | 549 | ||||||
2 | Rudolf Keller | 37828/0294 Meziboří | 1972 | 548 | 548 | ||||||
3 | Jakub Rottenberg | 39538/0405 Chomutov | 1999 | 547 | 547 | ||||||
4 | Milan Zábranský | 23072/0715 Bílina | 1975 | 545 | 545 | ||||||
5 | Pavel Nos | 32462/0523 Duchcov | 1976 | 541 | 541 | ||||||
6 | Ladislav Kučera | 19431/0038 Ústí | 1953 | 538 | 538 | ||||||
7 | Petr Kožíšek | 38055/0543 Louny | 1964 | 536 | 536 | ||||||
8 | Pavel Šlechta | 36948/0543 Louny | 1965 | 530 | 530 | ||||||
9 | Jiří Filipovský | 29592/0715 Bílina | 1970 | 526 | 526 | ||||||
10 | David Ambrož | 40186/0523 Duchcov | 1976 | 526 | 526 | ||||||
11 | Pavel Luhan | 32675/0525 Cheb | 1969 | 512 | 512 | ||||||
kategorie B1 | |||||||||||
pořadí | jméno + příjmení | č. střel. pr./klub | rok nar. | ||||||||
1 | Němeček Václav | 41124/0523 Duchcov | 2001 | 482 | 482 | ||||||
kategorie C1 | |||||||||||
pořadí | jméno + příjmení | č. střel. pr./klub | rok nar. | ||||||||
1 | Martina Nosová | 18641/0523 Duchcov | 1981 | 531 | 531 | ||||||
2 | Anna Kořínková | 40408/0405 Chomutov | 1996 | 523 | 523 | ||||||
3 | Jana Dragounová | 40185/0523 Duchcov | 1980 | 513 | 513 | ||||||
4 | Blanka Slezáková | 32672/0294 Meziboří | 1989 | 504 | 504 | ||||||
kategorie D1 | |||||||||||
pořadí | jméno + příjmení | č. střel. pr./klub | rok nar. | ||||||||
1 | Hana Krystyníková | 04061/0294 Meziboří | 1958 | 365 | 365 | ||||||
2 | Pavel Hubáček | 3651/0715 Bílina | 1957 | 361 | 361 | ||||||
3 | Zdeněk Hlaváček | 17785/0523 Duchcov | 1954 | 336 | 336 | ||||||
4 | Milan Bernáth | 01794/0038 Ústí | 1935 | 329 | 329 | ||||||
5 | Miroslav Krystyník | 04052/0294 Meziboří | 1952 | 317 | 317 | ||||||
6 | Vladimír Získal | 7139/0525 Cheb | 1944 | 314 | 314 | ||||||
7 | Jiří Chvojka | 06943/0523 Duchcov | 1940 | 262 | 262 | ||||||
v
—————
MČR 2019 vzduchové zbraně
Na letošní MČR ve vzduchových zbraních se nominovalo pět střelců SSK Duchcov a na palebnou čáru na střelnici v Plzni Lobzích dorazili čtyři. Letos se střílelo na elektronické terče a všichni si libovali, i když na samotný závod měli o čtvrt hodiny méně než v předcházejících letech. Odpadla manipulace s terči a na monitoru na střelcově stanovišti byl zásah okamžitě po výstřelu vidět. Prostě paráda. V kat. muži jsme měli dva zástupce Pavla Nose a Václava Němečka st., Pavel s nástřelem 554 kruhů obsadil 24.místo a V. Němeček byl s 537 body 46.z celkově nominovaných 61 střelců. V kat. starší dorost nás zastupoval V.Němeček ml. a s 354 body obsadil 12.místo. V kat. ženy Martina Nosová bojovala a po páté polžce byla hodně blízko finále, ale šestá desetiraná pol.se jí nepovedla a tak z toho bylo 17.místo za nástřel 538 kruhů. Co se jí nepovedlo v závodě jednotlivců to si vynahradila v soutěži družstev , kde družstvo Ústeckého KS ve složení Jana Kůrková,Adéla Tomanová a Martina Nosová vybojovaly druhé místo a tím i stříbrné medaile na MČR 2019.
.
Mistrovství ČR 2019 - vzd. zbraně | |||||||
Disciplína č. | 3 - Družstva | ||||||
Disciplína | Vzduchová pistole 60 ran | Program | |||||
Kategorie | Ženy | ||||||
Datum | 09.03.2019 | ||||||
Pořadí | Jméno družstva | Start.č. | Jméno | Výsledek | Celkem | CT | |
1 | SSK Dukla Plzeň | 27 | DĚDOVÁ | 560 | 1665 | ||
136 | MUSILOVÁ | 555 | |||||
79 | JONÁKOVÁ | 550 | |||||
2 | Ústecké KS | 112 | KURKOVÁ | 565 | 1658 | ||
221 | TOMANOVÁ | 555 | |||||
143 | NOSOVÁ | 538 | |||||
3 | Plzeňské KS | 8 | BEZDĚČNÁ | 558 | 1655 | ||
171 | PROTIVOVÁ | 553 | |||||
189 | SKOPOVÁ | 544 | |||||
4 | SSK DUEL Praha A | 23 | ČERVENKOVÁ | 556 | 1654 | ||
247 | ZÁMYSLICKÁ | 550 | |||||
180 | ŘÍHOVÁ | 548 | |||||
5 | Moravskoslezské KS A | 76 | JEŽKOVÁ | 558 | 1628 | ||
92 | KÖNIGOVÁ | 549 | |||||
34 | FIALOVÁ | 521 | |||||
6 | SSK DUEL Praha B | 26 | DĚDOVÁ | 550 | 1624 | ||
5 | BAUMGARTNEROVÁ | 542 | |||||
250 | ZOUBKOVÁ | 532 | |||||
7 | SSK Hradec Králové - | 55 | HOJDÍKOVÁ | 533 | 1559 | ||
232 | URBÁNKOVÁ | 531 | |||||
231 | URBÁNKOVÁ | 495 | |||||
SCOPI software |
—————
Krajský přebor Ústeckého kraje 2019
V kat. ženy :1. Adéla Tomanová z SSK Unitop Louny , 2.Martina Nosová SSK Duchcov a 3.Anna Kořínková z SSK Chomutov
—————
Jak se daří letos...
Tři nejlepší po finálovém závodě MIX: 1.SSK Louny, 2.SSK Chomutov a 3.SSK Duchcov
VC Ústí n/L kat. ženy: 1. Karolína Kožuchová SSK Liberec
2. Martina Nosová SSK Duchcov
3. Gabriela Strýčková SSK Benešov
—————
—————
MČR 2018 vzduchové zbraně
—————
Kontakt
sskduchcovSSK Duchcov
Hrdlovská150/1
41901 Duchcov
předseda : Zdeněk Hlaváček 724 983 416
jednatel : Petra Kořízková 725 241 271
hospodář : Zdeněk Neudert 725 279 927
sskduchcov@volny.cz